Posílení v krajině II

27. března 2014 v 22:05 | Pavel Kozák |  Malebná místa


Příchod na energetická místa má svá pravidla a je dobré je respektovat, zvláště přicházíme-li poprvé do lokality, kterou neznáme. Většinou víme, kde přibližně se bod nachází a je nám známa jeho kladná polarita. Ze vzdálenosti alespoň 500 m jdeme pomalu a snažíme se mentálně na místo napojit, abychom ohlásili svůj příchod. Často to má za následek příchod astrála, který nás čeká v určitém místě. Je dobré se umět s ním dohovořit a požádat o dovolení pokračovat v cestě.

Pokud přicházíme v pozitivním naladění, můžeme si být jisti, že nám svolení nebude odepřeno. Když již cítíme místo před sebou nejvýše na vzdálenost 200 m, zastavíme se a krátce v mysli zhodnotíme důvod, proč chceme bod navštívit. Můžeme být překvapeni tím, že na přístupu k místu se již náš náhled nebo žádost mění a formulujeme je jinak. Člověk ponechán sám sobě někdy ve skutečnosti neví, co je pro něj pravou cestou a teprve pod vlivem energií "směrodatného" místa si to uvědomuje.

Pak se přiblížíme k vlastnímu silovému bodu, stále pomalou chůzí, a vnímáme celé jeho okolí, které ovlivňuje. Neznáme-li jeho přesnou polohu, dohledáme ji pomocí psychotroniky, to jest virgulí nebo pomocí tělesných pocitů. Upřesňujeme ji přitom ze dvou kolmých směrů - decimetry tu hrají svou úlohu. Zjistíme také, kam se máme obrátit čelem a zda se bod nechová odlišně k ženskému a mužskému pohlaví.

Ujistíme se, zda se od případně přítomného astrála nemáme dovědět něco důležitého ohledně působení místa a uskutečníme příjem síly nebo meditaci. Po jejím skončení poděkujeme, rozloučíme se s astrálem a odejdeme opodál, kde můžeme ještě pobývat. Lokalitu opouštíme volnou chůzí beze spěchu, aniž bychom se však k ní mentálně ještě vraceli. Případné změny ve svém tělesném a duchovním stavu zjišťujeme až ve větší vzdálenosti nebo doma. Nevracíme se na místo dříve, než za týden.


Pramen: http://www.archet.org/


* * *


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama