Rok 2015

31. prosince 2014 v 12:59 | Merlain |  Odkaz dalších dušíJe mnoho poselství a předpovědí pro rok 2015. Tento text vnímám aktuálně a směrodatně.
Vyrovnaný a posilující rok 2015 v Jednotě Vám přeje Kara

* * *

Začátek tříletého období. Tak by se dal nazvat rok 2015. Tříleté období trvající od roku 2015 do roku 2017. Je to velmi významné období, které si momentálně lidstvo zatím ještě nedokáže plně uvědomit. Rok 2015 je tedy začátek tohoto trimestru, který se vyznačuje především dvěma hlavními atributy. Jsou to Karma a Dharma.

Ano, tento rok je pro někoho karmický a pro někoho dharmický. Tento rok 2015, má velkou sílu k dokončování všeho, co ještě není dokončeno, nebo vyřešeno. Především to budou vztahy, protože vztahy jsou základem všeobecného bytí. Vesmír v tomto roce bude apelovat na nevyřešené vztahy ať se to týká vztahů s rodinou, s otcem a matkou, s bratrem a sestrou, s celým příbuzenstvem až do kolen, do rodových linií anebo vztahů sami ze sebou.

Někteří to mají již vyřešené v roce 2014, ale většina lidstva to bude řešit právě v tomto roce. Jde totiž o spojitost o celek o sjednocení, bez kterého nelze pokračovat dále do roku 2016. Pokud člověk nevyřeší tyto své vztahy a někteří až do svých rodových linií, je velká pravděpodobnost, že je tato překážka nepustí dál do té doby, než ji odstraní. Je pravdě podobné, že tato překážka bude tvořit mnoho nepříjemných situacích, které nemusí být únosné. Tento rok se bude snažit lidem lidově řečeno dávat do cesty příležitosti k vyřešení všech vztahových záležitostí. Můžou se dít věci, že lidé budou potkávat ty lidi, se kterými nemají dořešený vztah. Budou se dít takové věci, které zapříčiní možnost jakýkoliv vztah vyřešit - urovnat. Situace, které nastanou budou u některých lidí až neuvěřitelné, kdy se například člověk zničeho nic potká s člověkem, kterého již neviděl mnoho let a nemají spolu dořešený vztah.

Hlavně se bude jednat o rodinu. Tento rok bude energeticky a vibračně tlačit na semknutí rodin. Na spojení všech rodinných účastníku, aby tak mohl vzniknout rodinný kruh, celek a mohla se tak vyřešit rodinná karma. Proto zanechte lidé svých předsudků, zanechte svého ega, své ješitnosti a snažte se spojit, vrátit do rodinného kruhu, odkud jste všichni vzešli. Je to velmi důležité.

Přijměte sebe a své rodinné příslušníky takový jací jsou, neboť je to nejen váš, ale i jejich vlastní vývoj a každý činí tak, jak to umí nejlíp. Každý sám to má velmi těžký, protože nemá tolik síly, aby překonal mnoho překážek, ale v rodinném kruhu se energeticky nejen dělíte o své zkušenosti, ale také o své překážky a v tom je ta síla a pomoc Jednoty. Síla rodiny pak působí energeticky na situace, které se pak buď zmírní nebo úplně vymizí. Takto pracuje Vesmír. Je celkem a proto může ovlivňovat mnoho věcí. Čím větší celek - rodina, tím větší síla. Síla však nepochází jen z kvantity - z množství účastníků, ale hlavně také z kvality, tedy jak je rodina hodně spjata.

Pravidlem vesmíru je : ten kdo se vrátí k sobě, přijde domů a ten kdo z domova odchází zabloudí a ztratí se. Dalo by se to říci ještě takto: ten kdo hledá v sobě střed je osvobozen a ten kdo hledá svět je otrokem.

Je však nutné připomenout, že karma není trest, ani výhrůžka.Jsou to spíše životní situace, které již více apelují na pochopení a někdy to bývá i nepříjemné. Vše je však pouhý ukazovatel a znamení, že je velmi vhodné učinit přijatelnou změnu pro pochopení dané životní situace.

Co se týče opaku karmy, tedy dharmy, je tento rok také velmi hojný. Ti jež pochopí, že jediná cesta je najít svůj střed, tedy celek, budou automaticky odměňovány, jelikož si to automaticky sami přitáhnou. Odměna muže být jakákoliv, třeba i finanční, ale největší odměnou je nalezení harmonie, klidu, nalezení své podstaty, dosáhnout stavu jednoty. To je pak člověk šťastný od shora až dolů :-). Život je pro něj čest a smysluplné bytí, stává se radostí a blažeností, stává se Bytostí, která je vědomou součástí celého Vesmíru. Tedy již nežije jen v malém světském pozemském systémovým světem ale žije multidimenzionálně a věřte, že ten kdo to jen jednou zažije, pochopí malost a pomíjivost dosavadního světského stylu života a již do něj nevrátí.

Ohledně řešení vztahů, rodinných linií, karmy, vám rádi pomůžeme. Vše je možné domluvit po emailu merlain@seznam.cz

Pramen: http://www.dobresdeleni.estranky.cz/clanky/rok-2015.html


* * * 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama