Další akce pro obranu ČR - DOMOOBRANA

7. června 2015 v 22:10

Po vzniklé pracovní skupině Českoslovenští vojáci v záloze zde vznikla další pracovní skupina, která vyzývá k založení domoobrany, vyzbrojení se k schopné obraně vlastních domovů.
Obyčejní lidé cítí, že něco není v pořádku a hrozí nebezpečí...


Další informace a videa na facebookové stránce:

https://www.facebook.com/Domoobrana?fref=ts


Výzva pro všechny chlapy - konec Evropské civilizace?

Od pátku dorazilo k břehům Itálie přes 5000 lidí z Afriky, další stovky pak do Řecka, Turecka, na Kapverdské ostrovy atd., mnoho z těchto "připluvších" se již dalo na pochod Evropou a jsou už i u nás.

Statisíce těchto výletníků již jsou v Evropě a další čekají na svůj převoz do "ráje".
Celkově se jedná o miliony lidí, kteří by se k nám rádi přestěhovali a nebudou se nikoho ptát zda mohou nebo ne. Tato invaze je v plném proudu a s kým máte tu čest se přesvědčíte sami na "dovolených" u moře...

Toto video jsem nazval "Výzva pro všechny chlapy" proto, protože je potřeba si uvědomit, že drtivá většina těch "běženců" je v aktivním věku. Je to celá armáda chlapů (mluví se o Trojském koni), kteří chtějí jíst, mít se dobře a mít pro sebe nějaké ženy. Jelikož se jim tyto sny jen tak plnit nebudou, budou si je zřejmě chtít splnit sami, máme se tedy na co těšit.

Apeluji na všechny chlapy, aby se dali do kupy a začali na sobě makat. Blíží se doba, kdy budeme muset sami chránit odkazy našich předků a naše rodiny před zkázou. Armáda ani Policie to za nás neudělá. Lidí v těchto složkách je málo a nemůžou být všude. Kdo neví jak cvičit a makat na sobě, hlaste se u mě, udělám z vás chlapy... nebudete první ani poslední. Evropa se mění a pokud se nezačneme starat, naše děti budou žít v rezervacích...

* * *


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama