Jak je společnost ovlivňována a přetvářena k obrazu EU

5. června 2015 v 0:57 | Kara

Dneska jsem projela titulky novin a nebylo mi z toho moc dobře. Na Centrumu.cz celý den visí článek Češi, národ zvrhlíků? Každé páte dítě je zneužívané.

Co si z toho může čtenář vzít...

Asi to, že je na místě, aby dle doporučení EU bylo v zákoně ukotven zákaz fyzických trestů, protože u nás je pouze vyjádřená určitá přípustná míra, tj. že je třeba zakázat i plácnutí dítěte přes zadek.

Nebo to, že jestliže soudy rozhodují o tom, jestli se má dítě vrátit do péče rodičů, tak by tyto soudy po svých šetřeních, neměli dávat děti do péče svých trýznitelů, pardón - rodičů?

Nebo to, že je na místě, aby ministerstvo školství po náhlém Chládkovém odvolání vedla ministrině sociálních věcí Marksová?

Každopádně důležité pro mediální obraz je, aby si Češi nic dobrého o sobě nemysleli a ani zahraniční o nich ne. Čím je Čech ušlápnutější a zamindrákovanější, tím je to pro jiné lepší.

O co vlastně jde:

U nás je hodně rozšířená myšlenka "škoda každé rány, která padne vedle".

Již naši dědové či rodiče často přiznávají, že když dostali na zadek, rychle pochopili, že tudy cesta nevede. Dnes se rodiče snaží dítěti všechno vysvětlit a vydiskutovat v rámci přístupu respektu k dítěti (já jsem to také tak dělala s respektem a láskou k svému dítěti). Během času jsem pochopila, že i to plácnutí přes zadek je počin lásky. Především tím, když je těžké dítěti vymezit hranice a diskuse se míjí účinkem. Každé dítě je jiné a ne každé dítě je připraveno vnést do diskuse svou odpovědnost. Za dítě jsou především odpovědní rodiče.

I zde je třeba udržovat rovnováhu. Dítě se nějak chová a jako rodič dohlížím, jestli jsou jeho projevy přípustné nebo ne. Udržuji jej v hranici jak pomocí pěkných povzbudivých slov (pochvala), tak v druhém případě i těch výhružnějších slov (pohrození), udržuji jej v laskavém emocionálním projevu (vlídnost) i v zlejším emocionálnějším projevu (zloba), udržuji jej v milých příjemných fyzických projevech (pohlazení), tak i v nepříjemných nemilých projevech (plácnutí). To vše je zapotřebí, aby dítě celostně poznalo, na jaké straně je - jestli dobrého nebo zlého. A tím pochopilo a poznalo své hranice. Svět není jen dobrý, je i zlý a čím dřív se dítě naučí toto poznávat a pohybovat se v tom, tím líp pro něj.

Umění použití tohoto přístupu tak, aby dítě celostně prospívalo, je závislé na moudrosti, vědomosti a kultivovanosti rodičů. Každý rodič je jiný, každý rodič má své životní výzvy, každý rodič má za sebou jiné dětství a proto každý rodič k dítěti přistupuje svým způsobem a dítě se od něj učí, to co pro svůj život potřebuje. Vše je přirozeně identické.

Jestliže se do přirozeného chodu výchovy začíná vtírat uzákoněný jeden přípustný směr, jehož dodržování chce kontorlovat a postihovat např. odebráním dítěte od rodiče jako v Norsku, nastává nerovnováha, která podporuje pouze poznávání kladné hranice. Tím pádem dítě se neučí poznávat onu zápornou hranici a začíná mu tak chybět smysl pro poznání špatného a nebezpečného. Ztrácí cit či pud pro vlastní sebezáchovu, protože nepoznává nebezpečí.

Tento nerovnovážný a scestný přístup je podporován EU a norskými fondy, z kterých právě čerpají neziskové organizace, které se tím živí. I u nás je zjevné, že chtějí tyto norské přístupy zavést tak jako i v dalších zemích, ve kterých se toto ještě očividně neděje. I výše zmíněný článek je tomu důkazem. Třeba právě tím, že je dle údajů neziskové organizace Dětského krizového centra.

Proč to ale EU dělá, proč chce vést společnost tak, aby nebyla schopná rozlišit, co je špatné a nebezpečné? Asi proto, že nemá smysl pro rovnováhu. Nemá ani smysl pro identitu, vše chce svými normami sjednotit tak, aby lidé nebyli schopni poznat, co je špatné a nebezpečné. Lidem pak uniká i to, že je to špatně, což je pro národ nebezpečné, protože tímto sjednocením všeho ztrácíme vlastní identitu. Jestliže člověk není identický, je něčím jiným. Je tím, čím ho chce někdo mít. To samé platí pro celý národ. Tímto způsobem se stává otrokem a dostává se mu pouze to, co ho tím otrokem udrží i nadále.

A tak není divu, že EU nechce slyšet o tom, že přívaly přistěhovalců a jejich přerozdělování všem státům EU je nebezpečné a špatné. Lidé, kteří si to uvědomují tady v ČR bijí na poplach! Ale je tu něco, co nechce identického člověka, co chce otroka. Proto jsou tito lidé hlavními médii různě označkováni jako náckové, xenofobové nebo také že různě přehánějí, zbytečně šíří paniku atd. Nepokoje v Evropě rostou, ale média stále prohlašují, že vše je v pořádku, chceme být přeci součásti Evropy.

A tak jako další titulek na Seznamu.cz dnes vyšel příspěvek Teroristický útok v Olomouci, antiislamisté přehánějí.

Naše republika je v hledáčku něčí potřeby udělat z našeho státu společnost bez identity, bez smyslu pro rovnováhu, bez vlastních práv. Každopádně i proto se to děje, abychom díky těmto umělým mechanismům nechali do naší země přijít několik tísíc do pár let i set tisíc hnědých a černých přistěhovalců (muslimů), kteří zde nepochybně budou usilovat o naplnění svých potřeb dle islámu a chtít si brát to, co jim nepatří. Což se někomu hodně hodí. Člověk, který v tom umí vidět, že to je špatně, jim toto nedopřeje, zachová pud sebezáchovy bude hlídat své hranice a pošle je zpátky odkud přišli.

Bohužel člověk, který se pohybuje pouze v kladných aspektech života, neumí poznat co je zlé a špaté. Takový člověk ztrácí pud sebezáchovy. Jestliže zlo povýší na dobro, je předurčen k sebezničení.

Neštěstím pro naši zemi se tak stávají různí jedinci, kteří svůj pud sebezáchovy povýšili do myšlenkového prostoru svých ideálů a odmítají si připustit, že základem pro život je fyzický pud sebezáchovy, jehož funcí je udržet svůj druh. Pro své ideály nevidí, že přistěhovalec, který je už za rohem, není na takové úrovni chápání lásky jako on a jeho hlavní motivací je uspokojení svých fyzických potřeb, protože k těm duševním vlivem své kultury, z které přichází, nedospěl.

Jako nebezpečné se však stávají všechny iniciativy, které jsou z EU peněz živeny. Ty svůj pud sebezáchovy evidentě mají. Proto všelijak vymýšlí, jak získat pro svou činnost tyto prostředky a přebírají ideologii EU, která samozřejmě její šíření dobře zaplatí.

Takže dnešní dávka manipulace zaplacených médií pro Česko zní takto:

Češi vězte, jste národ zvrhlíků! Potřebujete rady a zákony podle EU, která je natolik vyspělá a pokročilá, že i zlo se jejím vlivem a přičiněním stává dobrem.


* * * 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama