Krátké zamyšlení

11. června 2015 v 9:53 | Artur F.

Krátké zamyšlení, než se dnes oboříme na média za to, že neinformují o petici, kterou zatím podepsalo 50 000 z vás. Prakticky každé ráno jezdím autobusem s konvertitkou v šátku, většinou studuje arabštinu z notýsku, vypadá jako Gamal Richterová a nikdo si jí nevšímá. Češi v autobuse jsou tolerantní, nikdo neřeší ani těch pár Ukrajinců a českých Vietnamců, co s námi jezdí, plus já s nimi jako český Žid. Tvoříme vlastně spokojené multikulturní prostředí i v té zácpě, ve které zrovna stojíme.

Co si nikdo neuvědomuje je, že nástup islámu a islámské imigrace obecně, v měřítku stejném jako na západě Evropy, povede k uzavírání komunit, k tlaku na islámskou komformitu, budování "paralelní společnosti", která bude znamenat jediné - útlak žen a nevěřících, nebo "málo" věřících.

Odskáčeme si to všichni a v blízké době nejvíc možná ta česká muslimka od ostatních muslimů. V dlouhodobějším měřítku vyroste taková nenávist mezi lidmi, že už ji nepomůže krotit nic. Vybuchne "festival" násilí, které rozpoutá islámská zrůdnost a zbytek společnosti se dříve nebo později začne bránit.

U nás dříve než na zdegenerovaném západě. Mohou následovat desítky tisíc zničených životů, znásilněné dívky a nakonec se z nás stanou buď psanci pod islámem, když prohrajeme, nebo abychom vyhráli, změníme se ve smějící se bestie s krví na rukou.

Takhle to dopadlo zatím v každé zemi, která islámu ustupovala.

Já to tu nechci, nechci pro svoje děti válku, nechci aby musely válčit v ulicích o svou vlastní zem. Proto udělám všechno, aby se islám v ČR nerozšířil. Přidejte se.

Artur F

Pramen: fc
* * *


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama