Rozhovor s Petrem Hájkem

18. června 2015 v 10:50

Nabízím zde zajímavý čerstvý rozhovor s Petrem Hájkem - šéfredaktorem magazínu Protiproud, pod videem je shrnutí tohoto rozhovoru, ve kterém zazjívají témata jako osoba Václava Havla, Tomáše Halíka, církvi homosexualismu, o charakteru USA a jejich válečných postupů, vznik terorismu, o "uprchlících", dopadech jejich migraci na národy, způsobu pomoci aj.

Mimojíné na konci příspěvku je mu položena otázka, zda věří v mimozemské civilizace. Říká, že je to nesmysl, který akorát poslouží k mystifikaci lidí. Sám očekává, že se takový kontakt s mimozemskou civilizací v brzké době objeví! Bude to možné díky čím dál více vyspělejším technologiím. Každopádně to bude velká manipulace, která může pomoci ke sjednocení lidstva (jak to v některých amerických velkofilmech o invazi bývá), lidstvo se sjednocuje, když cítí společné nebezpečí.
Sjednocené lidstvo však také znamená totalitní stát naplno, směřujeme k obrovské totalitě!

O budoucím používání a zneužívání technologií, které dovedou simulovat androidy také mluví Hanka Blochová ve svém rozhovoru o pyramidách (http://slovanskaduse.blog.cz/1504/hana-sar-blochova-o-pyramidach-v-cr).

http://tn.nova.cz/clanek/vase-tema/ptejte-se-klausova-muze-a-hlasatele-konspiraci-petra-hajka.html

Hostem moderátorky Michaely Šmídové v pořadu Vaše téma byl Petr Hájek. Tedy blízký spolupracovník exprezidenta Václava Klause, jeho bývalý mluvčí a v posledních letech autor řady kontroverzních výroků. Vyslovil je i v pořadu Vaše téma...
Usáma bin Ládin nikdy neexistoval, je vymyšlený a celé teroristické útoky z 11. září i později jsou jen moderní pohádkou pro dospělé, s jasně danými klaďasy a záporáky.

Tak Petr Hájek vidí válku proti terorismu. Řadu zdvižených obočí si vysloužil i výroky, v nichž zpochybnil evoluční teorii s tím, že on osobně rozhodně z opice nepochází. Jindy zase řekl, že Václav Havel sloužil Satanovi.

U posledně jmenovaného rozhovor hned začal. "Já nenadávám na Havla. Kritický komentář je něco jiného. Jestliže jsem důvodně přesvědčen, že je to figura vytvořená uměle mediálně, tak se to snažím vysvětlit," prohlásil Petr Hájek.

Distancoval se od toho,že by Havla nazval Satanem, ale vysvětlil, že ho k Satanovi pouze přirovnával. A to podle jeho popisu z knihy ruského myslitele Solovjova. "Významný intelektuál, autor, spisovatel, oddaný dobru, lidskosti a lidským právům, ale ve skutečnosti začne sloužit tomu zlému. A uvědomí si to pozdě. To je přesně případ Václava Havla," prohlásil Hájek.

"Antikrist je zásadní postava - antipod, opak Krista. Antikrist je člověk, který se dá do služby zla, přestože předtím může být hluboce oddán něčemu dobrému. Havel byl jedním ze spoluarchitektů toho, čemu říkáme Nový světový řád. To mu nemohu odpustit. On se ale nepovedl, nedotáhl to své antikristí tažení do konce," domnívá se Hájek.

Bývalý mluvčí prezidenta Klause se rozhovořil i o křesťanské církvi, Tomáši Halíkovi, který podle něj škodí církvi i světu. A rozhovořil se i o papeži Františkovi. "Papež František je komplikovaná postava. Má mnoho výroků pro tradiční katolíky děsivé. Třeba jeho některé postoje k homosexuálům. Církev se nemůže přizpůsobovat světu. To není politická strana.
Homosexuálové jsou stvořenci. Mně nevadí homosexuálové. Mně vadí homosexualismus - tedy politické hnutí, které vzniklo podobně jako feminismus nebo multikulturalismus. To je prostě politické hnutí," nešetřil kritikou Hájek.

O islámském terorismu prohlásil, že jsme si ho vytvořili 11. září vyhlášením války islámu. I dnes jsme podle Hájka na pokraji velkého vojenského konfliktu. "Obávám se, že je na vojenský konflikt hluboce zaděláno," řekl a dodal, že se obává jaderného závěru podobné války.

Kromě toho se Hájek vyjádřil i na téma mimozemských civilizací. Podle něj neexistují. "Mimozemské civilizace jsou absolutní nesmysl. Myslím si, že se brzy dočkáme mimozemského kontaktu a vzpomeňte si, co říkám - půjde o obří manipulaci za účelem spojení světa. A to vytvoří celosvětovou totalitu," tvrdí Hájek.

Petr Hájek se narodil v roce 1951 v Praze do rodiny literárního kritika Jiřího Hájka. Vyučil se elektromontérem, pak vystudoval gymnázium a dálkově scénáristiku a dramaturgii na FAMU. Dlouhá léta pracoval v časopisu Květy, po revoluci byl jedním ze zakladatelů časopisu Reflex.

V 90. letech začal Hájek spolupracovat s Václavem Klausem, podílel se například na kampaních ODS. Když byl Václav Klaus v roce 2003 zvolen prezidentem, stal se Hájek ředitelem jeho tiskového odboru a později i tiskovým mluvčím.


Pramen:
http://tn.nova.cz/clanek/vase-tema/ptejte-se-klausova-muze-a-hlasatele-konspiraci-petra-hajka.html

* * * 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama