Občane, máš možnost vyjít do ulic!

10. července 2015 v 22:51 |  Pozvánky

Čím dál rychleji to jde s naší zemí a našimi lidmi akorát z kopce. Vláda místo potřebných zákonů a opatření pro své lidi řeší, jak vymezit a postihovat jakékoliv "nenávistné" aktivity demonstrantů a jak tu přivést přistěhovalce z jihu vybrané podle jejich profese bez ohledu na bezpečnostní riziko vyznavačů islámu apod.


Spontánně vznikla výzva paní Lucie Haškové, ženy samoživitelky, která už se nemůže poslouchat nicneříkající řeči našich politiků, kteří zapomněli, pro koho mají pracovat, a pořádá s dalšími lidmi demonstraci pro všechny lidi:

BRAŇME SVOU ZEM, NAŠI BUDOUCNOST A BUDOUCNOST NAŠICH DĚTÍ!
Kdy? 18. 6. 2015 v 15.00 h
Kde? Na Václavském náměstí

Předběžná účast: 6600 lidí!

viz: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=927926853917588&set=gm.1026309177387441&type=1&theater


Že opravdu není něco není v pořádku lze vyčíst i z tohoto vývoje výroků ministra vnitra od toho ať o příjmání imigrantů rozhodnou lidé v referendu a po to příjmeme jich 1500 s ohledem na jejich profesi. Že mají na stole podepsané petiční archy od 180 000 lidí, kteří si nepřejí povinné kvóty maskované nyní dobrovolným příjmem nějak nemá na jejich postup žádný vliv.


První demonstrace už proběhly a výsledek? Makety šibenic za vlastizradu podle některých politiků do demokracie najednou nepatří...

Proč? Třeba pro toto:

"Bohužel mám obavu, že to je součást podstatně rozsáhlejšího plánu, jak rozšířit kontrolu společnosti. Všimněme si, jak se v mnohých zemích začínají přijímat zákony omezující právo na shromažďování, právo na svobodu informací, právo na svobodu slova. Formálně se to dnes staví do pozice, že je třeba bojovat proti extremistům, pravicovým i levicovým, že je třeba bojovat proti názorům, které jsou "nesprávné" vůči imigrantům, ale osobně se domnívám, že je to širší proces. Proces, který má podporovat pouze tzv. správné názory. A ty nesprávné názory se budou tvrdě perzekuovat. Ale i v ekonomice, žurnalistice a v jiných disciplínách. Kam až to může dojít, vidíme na příkladu Španělska, kde přijatá legislativa radikálním způsobem omezuje práva jednotlivce. Vymezuje tam i pokuty, které mohou zlikvidovat firmu i člověka."

Profesor Peter Staněk (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Profesor-Peter-Stanek-Budou-vas-trestat-za-to-ze-nemate-spravny-nazor-treba-na-uprchliky-Uz-to-zacina-Bohati-bohatnou-chudaci-chteji-prezit-383315

PROTO MÁTE -LI MOŽNOST, PŘÍJDE A SLEDUJTE, ZDA SE NĚCO NEPŘIPRAVUJE I VE VAŠEM OKOLÍ, NAPŘ. DALŠÍ TÝDEN BY MĚLA BÝT DALŠÍ DEMONSTRACE V OSTRAVĚ.

JDE O NAŠÍ SVOBODNOU BUDOUCNOST!

MOCENSKÉ SÍLY ZDE ZAČÍNAJÍ VYTVÁŘET TOTALITNÍ STÁTY. TO SE JIM NESMÍ DOVOLIT!


* * *


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama