Největší dar PŘEDSTAVIVOST

25. března 2017 v 21:52 | Klára Artexa Jirousková

"Největší dar, jakého jse nám kdy dostalo v DNA od našich slovanských předků, je dar představivosti. Ve svém divotvorném vnitřním duchovním království máte všichni schopnosti, jež nám umožňují splnění všech přání. V naší představivosti spočívá ta největší síla, jakou kdy poznáme. A tuto schopnost nemá ani jedna rasa na zemi. Je to království, v němž jsme panovnicí nebo panovníkem, který využívá veškeré vnitřní síly k tomu, aby vlastnímu světu vládl podle vlastních přání.


Jádro tohoto velkého daru lze nalézt i ve Védickém výroku zápovědí Boha Peruna:"Co bude v budoucnu lidem (Pozn.:vědecky) dokázáno, na to v minulosti stačila jenom pouhá představa, aby se to zhmotnilo a stalo realitou." O této síle hovoří prakticky všechny duchovní nauky. Kromně Árijských Véd, naší duchovní "Slovanské Bibli" se objevuje tato myšlenka o 5000 let pozdeji třeba ve 40. řádku verše - Tao te ťing : "Bytí se rodí z nebytí" a o nějakých 1500 let později to také potvrdil v apokrifu Ježíš (Radomír) svým následovníkům. Cituji:

"Co nám dává život a co život je ? Je to duch předků, vědomí a rodová pamněť. A duše, duch, vůle a svědomí je to, co nás odlišuje od těch, co vykonávají krvavé lidské oběti.

Náš bůh je bohem světlých světů a mi jsme jeho děti, které on neskonale miluje. Proto že jsme světlo. A světlo je dobro. Na rozdíl od tmy - Stana, kterého vzývají jeho otroci - židé. Proto vám říkám "svobodnému (člověku) vůle - otrokovi ráj!"

Jednoduše řečeno - prostě vězte, že máte představivost a že právě tato představivost je zdrojem veškerého bytí. Je na vás, aby jste tento úžasný dar nasměrovali a využili tak, aby sloužil k vytváření toho, co se rozhodnete do svých představ a života vložit. " Vaše "karma" nebo-li "osud" - je jen a jen ve vašich rukách.

* * * 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Belle Jane Belle | Web | 30. března 2017 v 8:49 | Reagovat

Svatá pravda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama