Důležité informace k zatmění a meditaci 21.8.2017

20. srpna 2017 v 10:55 | Kara

Po internetu se šíří celosvětová meditace při pondělním 21. 8. 2017 novoluní a zároveň zatmění slunce nad USA. Tuto meditaci organizuje Cobra a jeho tým a spolupracují při tom s mimozemskými bytostmi (Plejáďané apod.), kteří již několik roků připravují lidstvo na tzv. Událost. Blíže se této aktivitě věnují stránky www.bod-zlomu.blogspot.cz . I v naší republice tyto informace šíří aktivní silné skupiny.


Je třeba si však uvědomit jednu zásadní skutečnost, kterou je fakt, že zatmění slunce vždy sloužilo k rituálům zneužití místo harmonického rozvoje. Slunce je náš zdroj života a jeho zatmění přináší oslabení zdroje a i nás.
Neodvedu si představit, že by dřív třeba indiáni dělali obřady za lásku a mír v době zatmění slunce... jít do boje bez zdrojové ochrany je blbost!Přestože se Cobrům a mimozemšťanský záměr pro lidi zdá jako cesta k vyřešení problémů zla na Zemi a má přispět souhrně řečeno k lásce a míru pro všechny lidi na Zemi a také nabídku různých vyspělých technologií... i tento záměr se dá zneužít a omezit svobodnou volbu člověka ve prospěch diktátu všeho pozitivního.

Země je místo duality, pracuje na činnosti sil světla i temna (ne zla, zla je výroba strachů). Člověk se tu učí zpracovávat a pracovat s těmito silami, je to vysoká škola učení, která ve vesmíru nemá obdoby.

Kdokoliv z vesmíru by se tu chtěl dostat přes portály, které právě lidé v rámci této meditace svou celkovou vyvynutou energií přes světelné sloupy zhora dolu přes sebe a s dola nahoru taky přes sebe mohou otevřít, tak v podstatě bez přípravy či nějakého vývoje nemůže tyto energie temna ustát a svou moc i technologie by z největší pravděpodobností zneužil. I Ježíš byl na poušti 3 x pokoušen.


Na tuto skutečnost - zneužití celosvětové meditace - upozornila šamanka Namu a dala návod, jak při meditaci postupovat, aby se tu před světelné portály nedostali mimodimenzionální entity, které by člověku mohly škodit. Zde je návod, ke kterému se přikláním. Chcete-li zvýšit jeho sílu, přivolejte na pomoc i naše předky:

NÁVOD NA MEDITACI, JAK OCHRÁNIT NAŠI ZEMI - OPROTI VERZI PREZENTOVANÉ Cobrou a eventem.

Před, po, i během této organizované meditace

Můžete si představit lásku, spojení všeho dobrého, vyléčení všech, harmonický a SVOBODNÝ vývoj pro lidstvo.
Nepředstavujte si sloupy světla, které by spojovali Zemi s vesmírem - tím byste otevřeli portály pro vnik cizích bytostí.

PŘEDSTAVTE SI OCHRANNOU VRSTVU LÁSKY A PROBUZENÍ OKOLO ZEMĚ. Zabalte Zemi do své lásky a ochrany.
Řekněte: TUDY NESMÍ NIKDO, ŽÁDNÁ ENERGIE A ŽÁDNÁ BYTOST, KTERÁ BY CHTĚLA ŠKODIT LIDEM NEBO NAD NIMI ZÍSKAT MOC! JÁ JSEM ČLOVĚK, JEDINÝ OPRÁVNĚNÝ ZÁSTUPCE ZEMĚ, JEJÍ SPRÁVCE A OCHRÁNCE! CIZÍ BYTOSTI PRYČ ODSUD!

Pokud byste se necítili dost silní, můžete zavolat Peruna.

Ale vězte, že každý z vás má tu pravomoc, to udělat. Nejsme už jen boží děti, jsme probuzené bytosti a máme zodpovědnost za naši Zemi, naše děti, naši budoucnost.

S láskou
Šamanka Namu

Otevřené srdce a jasnou mysl Vám přeje Kara.

* * *


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama